Ogłoszenie

Witamy na forum gildii DarkTeamPL z serwera Undine. Gildia chwilowo jest w stanie spoczynku. Jeśli czujecie potrzebę jej reaktywacji – zapraszam do działu „Komentarze”. Gdy znajdą się osoby pragnące kontynuować grę pod sztandarem gildii - pewno nie będzie problemu z oddaniem jej sterów w chętne ręce ;)

#1 19-11-2008 12:07:27

 Sloneczko

Informator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 26-04-2007
Posty: 1188
Punktów :   

My i BlackDragonsPL

Temat (i właściwie cały dział) powstał w odpowiedzi na temat (nie pierwszy pewnie) na forum BDPL i brak możliwości wypowiadania się na nim bez posiadania konta - czyli jak to u nas jest. Mam nadzieję, że czytacie czasem nasze forum. Nie wypowiadam się tu jako reprezentant gildii, ale chcę wyjaśnić kwestię PKowania się, jakie czasami mają miejsce między naszymi gildiami.

Słowo wstępu:
To że obie nasze gidlie mają PL na końcu nie oznacza, że mamy się traktować w jakichś szczególny sposób - czyli obowiązują nas te same zasady co innych graczy na severze:

Jeśli biegasz po spocie (głównie na farmie, rzadziej w dungeonie) zajętym przez kogoś innego, szczególnie jak bez jego zgody podnosisz drop leżący obok niego to wiesz, że balansujesz na granicy noża. Jeśli gościowi nie sprawia to problemu to jest ok, ALE w momencie gdy ten kto był tam wcześniej - "zajmujący" zwraca ci uwagę i prosi o opuszczenie spota, to tak należy postąpić. Jeśli ponawia prośbę, to tylko świadczy o jego dobrej woli. Kolejnym, ogólnie przyjętym w grze krokiem, jest PK. Jest to powszechne i akceptowane. Jeśli raz PKnięta osoba jest uparta i wraca sytuacja automatycznie się powtarza. Jeśli przyprowadza ze sobą gościa o większym levelu, czy to kolegę z gildii czy własnego maina, to tylko źle o niej świadczy... A jeśli ten high level zostanie ubity/ucieknie do miasta to również o nim źle świadczy, w sensie że nie bardzo do pvp się nadaje

Proszę, nie piszcie zatem że ktoś od nas poluje na ludzi z BDPL nad głową. Wyjątkiem może być sytuacja pogoni za gościem, który naruszył zasady opisane powyżej - w ostatnim przypadku kolega z nickiem na R. o ile pamiętam SoulBreeder, dawniej HW. Jak najpierw pokazuje co to nie on bijąc gościa o 50 lv więcej, to znaczy że rozpoczyna igrzyska, gdzie on jest główną nagrodą. Nie stosujcie zatem 2 zasad - za zabicie naszego my odpowiadamy jednością w gildii, ale wam (nam) już nie wolno...


www.pajacyk.pl   http://www.habitat.pl/klikacz.php   www.okruszek.org.pl   www.polskieserce.pl   www.pustamiska.pl   
raz dziennie codziennie, nic nie kosztuje a pomaga innym

Offline

#2 19-11-2008 17:54:45

DeaDia

Starszyzna plemienna

4175560
Call me!
Zarejestrowany: 22-01-2008
Posty: 33
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

Heh.. Dobrze powiedziane PK jest czescią gry i jest to ustanowione przez GM'ow.


http://rappelzcharacters.com/sig/custom/2792.png

Offline

#3 20-11-2008 11:22:36

 Sloneczko

Informator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 26-04-2007
Posty: 1188
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

Uwaga do BDPL - nie piszcie plotek/wymysłów/wynaturzeń ludzi bez ich zweryfikowania:

Drahenfels napisał:

Przypominam sobie sytuacje gracza z DT,ktory przeszedl do nas poniewaz nie mogl grac pod swoim sztandarem z powodu,akcji odwetowych skierowanych na ich guildie i zastanawiam sie czy jestesmy na to gotowi...

Nasz gildia nie miała akcji odwetowych skierowanych przeciwko sobie - gram prawie codziennie z tym sztandarem nad swoją głową co najmniej od 26-04-2007 - moja data rejestracji na tym forum. Chyba bym o takiej sytuacji wiedział, że ktoś na nas poluje lol Jedyne sytuacje, w których ktoś, z racji sztandaru, nie chciał nas do party, były to party z waszym udziałem - ale do niej nie wracajmy. Mieliśmy w gildii trochę kontrowersyjnych osób, z którymi się pożegnaliśmy, ale z jedną w szczególności - Safi - utrzymujemy jakieś tam stosunki, w najgorszym przypadku neutralne. Z pozostałymi osobami "z historią" nie są to bynajmniej stosunki typu KOS - kill on sight. Osoba, o której piszesz to prawdopodobnie sławny GubaPL, Uśpiony lub MORUS zdaje się. Są to chyba jedyne 3 osoby, które dały się nam poznać ze złej strony - pierwszy oszukał gracza z gildii - obiecał dorzucić itemki po skończonym handlu (obietnica złożona przed jego rozpoczęciem), ale się z tego nie wywiązał. Żeby było śmieszniej napisał coś w stylu: "hura, ale się trade'nałem", po tym się wylogował i tyle go widzieli... Jakoś udało się naszemu gmowi po dość niedługim czasie nakłonić go do odkręcenia tej sytuacji, ale po tym naturalnym było wywalenie go z gildii. A jeśli potem go ludzie od nas z pk ganiali, to tylko żeby mu o tej sytuacji przypomnieć - bo jest to jedyna forma na jaką gra zezwala. I to nie tyle ganiali z własnej nienawiści, ale gość swoim własnym, nieuczciwym postępowaniem sam się teleportował na szczyt nieformalnej listy KOS, dla osób poczuwających się do dbania o honor gildii. Czyli jak się komuś na ekraniku pokazał, to wiedział co jego czeka. Pozostałe dwie osoby zasłynęły jechaniem po wszystkich na czacie gildyjnym, barakiem szacunku do kogokolwiek i własnym chamstwem. Czy jeszcze grają - nie wiem. Gubę parę razy widywałem i osobiście go nie pkowałem. Może już się nauczył, że tak się nie robi.

Jeśli już mowa o sianiu plotek:

Vellela napisał:

Podam Ci przykład: Byłem całkiem niedawno w pt w RW roomie (90+) w pp. Wraz ze mną w pt był 1 koleś z DT. Wpadliśmy do RW roomu, a tam zonk - room zajęty na duo...Cholera mówie sobie, gdzie tu teraz iść? Ale nic, kolega z DT wyleciał, zaczął biegać wokól tego duo jak idiota i pisać, żeby spadali na przemian z PK PK PK, że tam stoi nasze pt i za 30 sec. tu wchodzi, PK PK PK. Zdzarzyło mi się go potem zobaczyć jak robi KS rw komuś, a to kogoś ubił na PK. Parę dni temu widziałem tego kolesia z DT, że jest już R6. Super sprzęt R6, evo3 pety, ja dopiero skromne 104. Zobacz ile on musi łykac ss! Dla niego Rappelz to nie gierka na odreagowanie, pogadanie ze znajomymi, wspólny QUAD w pp. Dla niego to tylko kolejne wyzwanie, grindfest i dążenie do max lvl. Liczę sie tylko ja, ja to, ja tam, moje to, moje tamto.

Nie dość że plotka, to jeszcze bez sensu (nawet pomijając fakt że RW to 100+ ) - super sprzęt R6? lol Czy ten kto to pisał w ogóle gra w tą grę? O ile się nie mylę, nikt nie ma u nas nawet 1 zbroi R6, broń chyba niedawno 1 wypadła. Na serwerze jest może po kilka sztuk z każdej zbroi R6, przy dużej dozie dobrej woli, może po 5 choć wątpię. Także są to nie tyle plotki co kłamstwa i przejaskrawienia, mające na celu podkreślenie racji wypowiadającego się. Po to właśnie otworzyłem ten dział dla gości z zewnątrz, żebyście mogli tu umieszczać dowody na wasze oskarżenia - najlepiej screenshoty, z podaniem daty. Unikniemy w ten sposób tekstów w stylu: "mnie kiedyś, ktoś, coś, nie pamiętam" Z RW do R6 droga daleka, jak ktoś to w miesiąc osiągnie to jest naprawdę mocny (aka no-life ), a nasze R6 są już nimi od kilku miesięcy, więc raczej nie chodzili z autorem na party, chyba że gość miał dość długą przerwę w grze... Jak się pojawiło PP to już byli na tyle wysocy, że wszystko poza SoulSeekerem raczej odpadało. A nawet jeśli - w końcu nie wiem o wszystkim co inni robią - czy z powodu jednej osoby należy potępiać całą gildię? W takim razie odsyłam do poniższego cytatu...

W ostatnim poście

Drahenfels napisał:

Poza tym sytacja nie zawsze jest jest calkowicie jasna i np ostatnie zajscie z DT dopiero po 12 godzinach bylo calkowicie dla mnie zrozumiale,a moze ja tez mialem zle nastawienie do temtu..
Fakt, faktem ze spedzilem cala niedziele na rozwiazywaniu tej sprawy
i w koncu okazalo sie ze to byla nasza wina,a nie osoby z DT ( chociaz nick alta tej osoby mogl byc mylacy)

Na koniec pozostawiłem sobie wypowiedź jednej ze zdaje się ważniejszych osób w waszej gildii:

IceTornado napisał:

Każda gra ma za zadanie czegoś nauczyć, nie spodziewam się że nauczy każd**o, to nie możliwe. Jednak jeżeli uda się nam sprawić że choć kilku z całej społeczności zmieni podejście to będzie już sukces. (..) Niech sobie będą r6, r7, rX jeżeli dla nich ważniejsze są staty niż gra z ludźmi. Tylko co potem? Zmiana na alt i od nowa? Wyścig szczurów. Smoki trzymają się razem, uważam że jesteśmy prawie jak rodzina i tak o nią dbam. Nie wymagamy aby każdy się zmienił, wystarczy jak my i parę innych osób pokaże drogę. Jeżeli ktokolwiek zdecyduje się nią podążyć to zwyciężymy. Możemy tylko dać przykład. I mam nadzieję nie taki by później wołano za nami "polish bitches".

Kto bardziej zasługuje na określenie na końcu cytatu biorąc pod uwagę to co napisałem/cytowałem wcześniej? Swoją drogą - świetny przykład dajecie własnymi wypowiedziami...

P. S.
Pain, nie zawsze można wierzyć wszystkiemu co ludzie piszą na głównym czacie. Często ludzie z naszego sojuszu sami po sobie w żartach jadą - jak lubią tego typu żarty, mają do tego prawo. HugoBOSS sam z siebie żartuje - dystans i rozsądek, to tylko gra a nie drugie życie (dla niektórych przynajmniej ).

Wiem też, że w grze jest tylko 1 Betrayal, z respawnem co 1 godzina, a chętnych na jego bicie nie brakuje - gdy kilka party się zbiera w jednym miejscu różnie może się to skończyć i bez osobistego udziału w takim zdarzeniu ciężko jest się wypowiadać, bo nawet screenshoty nie przedstawią rzeczywistości i czasem nie pokazują sytuacji/wypowiedzi, które do niej doprowadziły, a jedynie jej następstwa.

Cytując jedną postać z Baldurs Gate 2:

Minsk napisał:

Czyny, nie słowa

Powodzenia w grze dla wszystkich Czarnych Smoków I więcej radości z gry, bez niepotrzebnych nerwów.


www.pajacyk.pl   http://www.habitat.pl/klikacz.php   www.okruszek.org.pl   www.polskieserce.pl   www.pustamiska.pl   
raz dziennie codziennie, nic nie kosztuje a pomaga innym

Offline

#4 20-11-2008 17:39:37

 Fruwak

Starszyzna plemienna

8412822
Zarejestrowany: 16-12-2007
Posty: 184
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

Krótko ode mnie:
Pain, być może dla Ciebie głównym celem gry w Rappelza jest szerzenie honoru i nawracanie ludzi nazywanych powszechnie 'nubami'. Dla mnie jednak ważniejsza jest bezstresowa zabawa. I wybacz, ale jeżeli ktoś mi będzie KSowal czy w jakiś inny sposób będzie mi dawał w kość (nie ważne czy z PL na końcu nicka, czy bez) to nie będę swojego czasu marnował na tłumaczenie delikwentowi że 'tak nie wolno', czy na pisanie dłuuugich i smuutnych postów pod tytułem jacy to źli są ludzie którzy zbyt często używają PK.
Ja szanuję to że w Alt+C masz 0 PK, Ty uszanuj że u mnie jest w tym miejscu liczba trzycyfrowa. I nie mam zamiaru się Tobie tłumaczyć czy powodem pojawienia się tej liczby, byli ludzie 100 leveli pode mną czy 100 leveli wyżej. To że piszesz teksty typu:

IceTornado napisał:

PKują na różnych serwerach bo brak im odwagi by pójść na Panthere

świadczy tylko o tym, że jeszcze mało wiesz o tym co dzieje się na serwerze i że nigdy nie byłeś na moście w Horizon.
PS.
A jeżeli ktoś chce sobie

IceTornado napisał:

spokojnie pograć

to są gry single'owe w których można sobie wpisać rożnego rodzaju cheaty/trainery itp. Bo chyba zapomniałeś, że w grach MMORPG NATURALNĄ rzeczą jest rywalizacja, a tłumaczenia typu, on jest kretyn, bo jest wyższy level i mnie sPKował, świadczą o tym że czas pomyśleć nad tym czy nie warto zająć się grami w których dany gracz zawsze wygrywa (jeśli nie skill, to cheat)...
PS2.
Żeby było wszystko jasne: nie mam na myśli nikogo konkretnego.

Ostatnio edytowany przez Fruwak (20-11-2008 21:00:50)


http://rappelzcharacters.com/sig/custom/1763.pnghttp://miniprofile.xfire.com/bg/sf/type/2/fruwak.png

Offline

#5 21-11-2008 00:10:07

DeaDia

Starszyzna plemienna

4175560
Call me!
Zarejestrowany: 22-01-2008
Posty: 33
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

Co do nicku:

Drahenfels napisał:

Poza tym sytacja nie zawsze jest jest calkowicie jasna i np ostatnie zajscie z DT dopiero po 12 godzinach bylo calkowicie dla mnie zrozumiale,a moze ja tez mialem zle nastawienie do temtu..
    Fakt, faktem ze spedzilem cala niedziele na rozwiazywaniu tej sprawy
    i w koncu okazalo sie ze to byla nasza wina,a nie osoby z DT ( chociaz nick alta tej osoby mogl byc mylacy)

Nick ipk4cake znalazlem na forum rappelza w dziale z wymyslanymi przez graczy nazwami postaci i petow.. A to ze taki nick nie znaczy ze postac jest po to, żeby wszystkich pkowac bo jakoś innym graczom nazwa się podoba i się z niej smieja " I love ur name" itp słyszałem wypowiedzi..

Bez urazy ale w gildii BDPL gracze sa za bardzo przeczuleni na PK..

Fruwak napisał:

są gry single'owe w których można sobie wpisać rożnego rodzaju cheaty/trainery itp. Bo chyba zapomniałeś, że w grach MMORPG NATURALNĄ rzeczą jest rywalizacja, a tłumaczenia typu, on jest kretyn, bo jest wyższy level i mnie sPKował, świadczą o tym że czas pomyśleć nad tym czy nie warto zająć się grami w których dany gracz zawsze wygrywa (jeśli nie skill, to cheat)...

Dokladnie jezeli chceie pograc spokojnie  to zrezygnujcie z rappelza tylko zagrajcie w gry single player..


http://rappelzcharacters.com/sig/custom/2792.png

Offline

#6 21-11-2008 08:46:05

Vellela

Gość

Re: My i BlackDragonsPL

Witam,

Pierwsza sprawa, widzisz Słonczko, sam piszesz, że nie wiesz co inni robią, więc nie zabieraj głosu w tym o czym nie masz pojęcia. W końcu po co zaprzeczać czemuś co napisałeś we wcześniejszym zdaniu.

Dwa, naucz się czytać ze zrozumieniem, albo zacznij myśleć, bo z mojej wypowiedzi wyciągnąłeś tylko nieistotne informacje, gubiąc przy tym jej sens.

Trzy, włącz myślenie po raz drugi, nie potępiam Waszej gildii, przykład DT to tylko odpowiedź na wątek Stoda i jego przytoczenie nazw gildii DarkTeamPL i Gumininja. A dlaczego podałem przykład z DTPL? Bo akurat ta sytuacja zapałda mi w pamięci. Tylko tyle, bez urazy.

A jeżeli chcesz się już czepaić nieistotnych szczegółów to:
Dark Fire Fighter - lvl 96
Rage Hammer Crusader - lvl 97
Dark Fire Fighter - lvl 98
Rage Hammer Slayer - lvl 99
Rage Hammer Tyrant - lvl 100
Nameless Deprawed Angel - lvl101
To jest skład RW room fast. I gdzie tu masz spot 100+ człowieku? Fakt wczesniej nie dopisałem słowa FAST. Ale chyba każdy wie, że lepiej jest expić na tym spocie, a nie konkretnie w RW room. Tak samo każdy dokładnie wie gdzie biec, gdy Twoje party mówi Ci RW. Wniosek - włacz myślenie i nie czepiaj się szczegółów

Dalej, super sprzet R6, może i niekompletny. Z założenia nie przyglądam się biegającym dookoła garczom. A konkretnie już mówiąc to z daleka widziałem tylko tarcze. Akurat "papuga" rzuca się w oczy z daleka. Dlatego uogólniłem to do R6, taki środek stylistyczny, a w języku polskim nazywa się to synekdocha (odmiana metnimii). Poczytaj, a dowiesz się o co mi chodzi. Poza tym znów tracisz sens wypowiedzi, bo nieistotne było jaki ma sprzęt i jakie pety, tylko o postęp w expieniu, o R6. Wniosk nasuwa się sam...czytaj ze zrozumieniem.

Plotka, hmm...zapewniam Cię, że nie. Doskonale pamiętam tą osobę. Wybacz, ale na forum ogólnym nie będę pisał jej nicka, bo po co? Nie będę pisał też, że to był np. jakiś R. soul breeder, dawniej HW, bo to dziecinada. I tak każdy wie o kogo Ci chodziło. Powiedziałeś A, powiedz B nie bądź dzieckiem, nie baw się w małobłyskotliwe zgadywanki.

Wiesz nie będę Cię dalej punktował, bo nie widzę w tym sensu. Powiem Ci tylko tyle, czytaj tekst ze zrozumieniem i złap jego sens. To jest sprawa kluczowa. Unikniesz następnym razem wyciągania całkowicie nieistotnych szczegóły i następnie komentowania tego co się nie liczy.

P.S.
Nie piszę kłamstw i nie przejaskrawiam, nie mam w tym żadnego interesu. Jestem jak najbardziej daleki od wszczynania niepotrzebnych sporów. Mam ważniejsze problemy na głowie. A to, że podany przeze mnie przykład dotyczył członka DarkTeamPL, jest odpowiedzią na przytoczone nazwy gildii Stodika.

Poza tym temat dotyczy PK w ogóle i korzystania z PK przez graczy BlackDragonsPL i jak to się odnosi do naszego regulaminu. W żadnym wypadku nie mówimy o PK w DarkTeamPL. Zrobiłeś z tego tematu wielkie halo, całkowicie niepotrzbnie, bo nikt z nas niczego od Was nie chce. Dla jasności to, że mamy w nazwie gildii PL oznacza tylko tyle, że jesteśmy gildią polską. Nic wiecej! I nie oznacza to czasem, że wymagamy spacjalnego traktowania. Tak jak napisałem powyżej nikt z nas niczego od Was nie chce.

Smoki trzymają się razem!

Pozdrawiam,
Vellela

#7 21-11-2008 10:43:00

TikI

Pyrku Pyrku

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 24-04-2007
Posty: 215
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

Ja wiem ze ostatnio jestem nieobecna ale to co tutaj czytam to jest straszne , to są problemy?! sami sobie je robicie !! czy za to  dostajecie więcej exp?
Ja mam taka mała propozycje, kto się nudzi i ma za dużo energii zapraszam do siebie na REMONCIK;D



ps.Vellela.. czy jakoś tak napisał ze Słoneczko czyta bez zrozumienia ja tak samo to przeczytałam , jaki wniosek ?    ze ty nie umiesz pisać !!   ;p


Zapytać możesz - wiedzieć nie musisz
People won't party you if you can't absorb damage and protect your party.
Lekarz badajacy słuch --- Słuchista
http://rappelzcharacters.com/sig/custom/2787.png
http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/tikusia.png

Offline

#8 21-11-2008 11:51:47

Vellela

Gość

Re: My i BlackDragonsPL

TikI

Remont nie ma mowy Na początku listopada zakończyłem remont, który trwał ponad 3 tygodnie. Uwierz, mam dość na tyle, że na samo słowo remont reaguje alergią.

Masz racje, sprawa jest głupia. Ale z prozaicznego tematu o PK w grze i przestrzegania regulaminu BlackDragonsPL, Słoneczko zapoczątkował wątek my kontra oni. Co więcej powklejał tylko wybrane cytaty z naszych wypowiedzi, które nie mają wiele wspólnego z tematem i zatracają ich sens. Wiadomo, że w gildiach są różni ludzie i różnie postępują, a to że ktoś ma jakieś ale do konkretnej osoby to nie znaczy, że od razu ma żal do całej gildii. Zaznaczam raz jeszcze, że przykłady z DTPL to odpowiedź na wiadomość Stoda, który napisał, że brak pozwolenia na używanie przez nas PK kwalifikuje BDPL jako chłopców do bicia np. ze strony DTPL lub Gumininja i innych. To jest sedno tematu, nie PK ze strony DTPL. A to, że akurat Waszą gildię przytoczył jako przykład jest już oddzielną sprawą. Może ma ku temu powody, no i w końcu ma do tego prawo.

Przyznać jednak muszę, że i Wy i my jesteśmy przewrażliwieni na swoim punkcie i podejrzewam, że tego typu sytuacja nie jest ostatnią. A szkoda, bo po co po raz kolejny wykopywać topór wojenny, skoro moglibyśmy się dogadać, tym bardziej, że piszemy i mówimy jednym językiem. Niestety wnioskuje, że wcześniej dogadamy się z Francuzami - łamanym francuskim, Niemcami - łamanym niemieckim lub Hiszpanami- łamanym hiszpańskim, niż z Polakami - ojczystym polskim. To dotyczy oczywiście i Was i nas. Szkoda.

P.S.
Czy nie umiem pisać? Może i tak, w końcu nie raz mi mówiono, że buduje zbyt złożone zdania i zbyt wiele dygresji w nich zamieszczam Ty natomiast przeczytaj proszę całą moją wypowiedź, a najlepiej cały temat na forum BDPL, a nie tylko to co wstawił sobie Słoneczko. Wtedy zrozumiesz.

Powodzenia z remoncikiem…uff…jak dobrze, za ja już mam to za sobą.

Smoki trzymają się razem!

Pozdrawiam,
Vellela

#9 21-11-2008 11:52:12

slodka

Starszyzna plemienna

Skąd: wawa
Zarejestrowany: 01-05-2008
Posty: 114
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

Czy nie uważacie, że to stwierdzenie Drahena kończy na chwilę obecną ten wątek???

Drahenfels napisał:

Poza tym sytacja nie zawsze jest jest calkowicie jasna i np ostatnie zajscie z DT dopiero po 12 godzinach bylo calkowicie dla mnie zrozumiale,a moze ja tez mialem zle nastawienie do temtu..
    Fakt, faktem ze spedzilem cala niedziele na rozwiazywaniu tej sprawy
    i w koncu okazalo sie ze to byla nasza wina,a nie osoby z DT ( chociaz nick alta tej osoby mogl byc mylacy)

Vell sorry za szczerość, ale każdy z nas Twoją wypowiedź odebrał tak samo, być może to kwestia tzw. punktu siedzenia. Nie zamierzam wnikać w intencje, którymi kierowałeś sie pisząc tych parę zdań. Naprawdę nie chcę wiedzieć czy to zazdrość (bo ktoś potrafi) czy spojrzenie pełne podziwu (bo człowiek ma trochę czasu i naprawdę umie go wykorzystać), czy też po prostu czysta zawiść (czemu nie ja). Szczerze naprawdę g. mnie to interesuje.

W tym wątku ważne jest stwierdzenie Waszego GM : "okazalo sie ze to byla nasza wina,a nie osoby z DT ". I zapewne taka konkluzja padłaby nie pierwszy raz, gdyby ktoś wcześniej był tak dociekliwy jak Drahen, a komuś innemu chciało sie to wyjaśniac tak jak mnie.

A tak na przyszłość zanim zaczniecie wszczynać dym to może warto by pomyśleć o dowodach naszej winy??? My naprawdę nie musimy przedstawiać screenów potwierdzających naszą niewinność, i nie musimy też się przed Wami tłumaczyć. A swoją drogą sugeruję zrobić w BD listę mniej zaufanych graczy

PS. Jeszcze jedno Vell daruj sobie wykłady na tematy polonistyczne, nie każdy z nas studiował polonistykę i nie każdy ma ochotę na specjalistyczny bełkot.

Ostatnio edytowany przez slodka (21-11-2008 12:06:19)


http://rappelzcharacters.com/sig/dark/4621.png

Offline

#10 21-11-2008 12:58:37

Vellela

Gość

Re: My i BlackDragonsPL

Słodka,

Ty też nie czytałaś pełnych naszych wypowiedzi na forum BDPL? Wnioskuję, że nie, bo sama posługujesz się ich wycinkami wklejonymi przez Słoneczko. Zajrzyj na nasze forum, przeczytaj wiadomości i wtedy komentuj, a nie odnosisz się tylko ich małego fragmentu.

Czy dla ciebie też jest bardziej istotny fragment „…super sprzęt R6 i evo3 pety…” niż ogólnie opisane zachowanie Waszego gracza? Tak samo jest dla Ciebie bardziej istotne to, że napisałem, że ma już R6 a ja tylko skromne 104 niż pojmowanie przez niego elementarnych kanonów postępowania? Jeżeli tak to nie mamy o czym rozmawiać.

A propos Ty też jesteś kolejnym adwokatem Słoneczko, czy co? Sam się nie potrafi obronić?
Wiesz, w sumie to szczerze mówiąc też mnie to g. obchodzi.

Czy my wszczynamy dym? My rozpoczęliśmy ten wątek na Waszym forum? Czy na naszym forum sprawa z DTPL jest głównym sednem tematu, czy kwestia PK a regulamin BDPL. Słodka, nie przeceniaj naszego zainteresowania Wasza gildią. Aż takim majestatem od Was nie bije, żeby każdy smok wciąż mówił o Waszej gildii, myślał o Waszej gildii i pisał o Waszej gildii.

Proponuje stworzyć póki co jednoosobową listę graczy BDPL o zupełnym braku zaufania i wpisać na nią mnie. Osobiście podpisuje się pod tym pomysłem.

P.S.
Nie studiowałem polonistki. Zdziwiłabyś się wielce gdybyś wiedziała jaki kierunek studiowałem i jak bardzo daleko mu do polonistyki. Niemniej jednak, dzięki, czuje się dowartościowany, skoro uznałaś moją polszczyznę na takim poziomie.

#11 21-11-2008 14:15:48

 Sloneczko

Informator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 26-04-2007
Posty: 1188
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

O ile pamiętam to zamieszczałem linki do wszystkich wypowiedzi, które cytowałem, więc jak ktoś chciał mógł je sobie przeczytać. Adwokata ani nie mam, ani go nie potrzebuje. Właściwie to przed czym mam się bronić? Przed twoim sprostowaniem wcześniejszych wypowiedzi? Zwyczajnie dopiero teraz zajrzałem na forum i mam okazję odpowiedzieć Twoja wypowiedź o kimś od nas (wciąż anonim - ale wiemy że z tarczą, więc pewnie BS, ewentualnie SB a papuga to chyba wybitnie BS - ale nikt u nas nie ma tej zbroi - do tego zachowanie którego po ewentualnych kandydatach akurat bym się raczej nie spodziewał) i pk na RW (Fast w domyśle, a mobki 97-101 to 90+) ma widać super związek z "kwestią PK i regulaminem BDPL", skoro uznałeś za stosowne ją poruszyć. Do zapoczątkowania tego działu/posta skłoniło mnie zupełne odejście od tematu (na waszym forum), dopiero co wspomnianego i na który nas sam ukierunkowałeś, w stronę pisania jaka to z nas bez sensu organizacja indywidualistów, których jedynym celem jest bicie levela. Zamiast skłonić gościa, który stał się powodem całej wymiany ciosów/zdań do szczerego opowiedzenia co się wtedy stało i wyjaśnić mu, że tak się raczej nie robi w tej grze, zaczynacie siać nienawiść i kłótnie. W naszej gildii są ludzie, którzy albo sami byli albo znają ludzi od was i stawia to ich w dziwnej sytuacji. Staram się to jakoś wyjaśnić. Póki co wygląda mi na to, że przyszedł koleś z płaczem, bo go biją. Na to zaraz znalazł się wielki obrońca uciśnionych, z nickiem na R. (tak piszę bo nie zamierzam się zniżać do przeklinania, żeby jego nicka napisać). Zaraz za nim murem stanęła gildia pisząc, że u nas pk to norma i to bez prowokacji ze strony ofiary - jak coś chcemy to wybijamy resztę, bo trzeba levelować w końcu (ze zwróceniem uwagi jak to szybko u nas się leveluje). Do tego komentarz Paina, jak to inni ludzie z servera mają o nas kiepską opinie i jak to się o nas wyrażają... A koniec tej historii jest taki, że po 12 godz! (a wystarczyło się spytać co zainteresowany robił w tej sytuacji) wyjaśniło się, że racja jest po naszej stronie...

Czy zatem tak bardzo się myliłem pisząc "kłamstwa i przejaskrawienia"? ... W sumie może tak, nie napisałem o innych środkach stylistycznych: niedopowiedzeniach i przemilczanych faktach.

P. S. DeaDia jak masz tego screena jak informujesz gościa o tym, że spot jest zajęty i niech sobie idzie gdzieś indziej, o którego zrobienie cię prosiłem (mając świadomość, że tak się to wszystko skończy jak się skończyło)... to wrzuć go tu.

P. P. S.

Sloneczko napisał:

A nawet jeśli - w końcu nie wiem o wszystkim co inni robią

O ważniejszych zdarzeniach, szczególnie jak jestem online - wiem. O innych zwykle dowiaduję się później, ale przypominam, że jestem jedynie szarą eminencją naszej gildii I nie przekręcaj moich słów - moje cytaty były kompletne, opuściłem jedynie kilka zdań (co zaznaczyłem w cytacie), niezwiązanych z tematem i nie mających wpływu na całość w wypowiedzi Paina. Jeśli masz tyle lat na ile twój mail wskazuje, to powinieneś pamiętać ile było krzyku o "lub czasopism" A jeśli oznacza falę w wojsku, to żółto-czerwony FTW


www.pajacyk.pl   http://www.habitat.pl/klikacz.php   www.okruszek.org.pl   www.polskieserce.pl   www.pustamiska.pl   
raz dziennie codziennie, nic nie kosztuje a pomaga innym

Offline

#12 21-11-2008 14:25:19

 L0ku

Starszyzna plemienna

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 20-08-2008
Posty: 265
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

pain jest dla mnie jak wijąca sie larwa. nawet jak rozeriwesz na pol nadal zyje... a szkodniki trzeba tepic


http://rapidox.pl/images/banner/rapidox.pl_350x26.jpg

Offline

#13 21-11-2008 14:28:07

 Sloneczko

Informator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 26-04-2007
Posty: 1188
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

Wypowiedź L0ku jest jego własną opinią na ten temat. Forum nie ponosi odpowiedzialności na treści na nim publikowane...
Ale na przyszłość starajmy się być bardziej konstruktywni w swoich wypowiedziach, tak żeby poziom flame'ów i trollingu był w tym dziale infinitezymalny.
Jeśli do tego w wypowiedziach będziemy używać słów, które nawet dla słownika języka polskiego Firefoxa są tajemnicą, to dopiero będzie super

Jeszcze celem przypomnienia z OP:

Sloneczko napisał:

Temat (i właściwie cały dział) powstał w odpowiedzi na temat (nie pierwszy pewnie) na forum BDPL i brak możliwości wypowiadania się na nim bez posiadania konta - czyli jak to u nas jest. Mam nadzieję, że czytacie czasem nasze forum. Nie wypowiadam się tu jako reprezentant gildii, ale chcę wyjaśnić kwestię PKowania się, jakie czasami mają miejsce między naszymi gildiami.

Maila aktywacyjnego dostałem po pewnym czasie - ale zwykle jest to natychmiastowe. Jego brak uznałem za potrzebę ręcznego zweryfikowania petenta, której widać nie przeszedłem. Najwyraźniej się myliłem, bo mail w końcu nadszedł. Wasze forum pozwalało się dawniej wypowiadać ludziom bez konta - teraz już nie. Do tego ktoś chyba pomylił się w dostępie do działów, bo o sprawach dotyczących gildii wszyscy mogą czytać a info o Rappelz tylko ci z kontem... A jak coś jest ogólnie dostępne to zawsze istnieje szansa, że jakaś wsza żywiąca się krwią w okolicy krocza (w tym przypadku ja) się do tego przyczepi A skoro ktoś z BDPL się u nas wypowiedział rozumiem, że wy też od czasu do czasu nas odwiedzacie, z czego się nawiasem mówiąc cieszę.

Nic o nas bez nas.


www.pajacyk.pl   http://www.habitat.pl/klikacz.php   www.okruszek.org.pl   www.polskieserce.pl   www.pustamiska.pl   
raz dziennie codziennie, nic nie kosztuje a pomaga innym

Offline

#14 21-11-2008 17:42:45

DeaDia

Starszyzna plemienna

4175560
Call me!
Zarejestrowany: 22-01-2008
Posty: 33
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

http://img167.imageshack.us/img167/2097/rappelzscreen00000035ls2.th.jpghttp://img167.imageshack.us/images/thpix.gif

Sloneczko napisał:

koniec tej historii jest taki, że po 12 godz! (a wystarczyło się spytać co zainteresowany robił w tej sytuacji) wyjaśniło się, że racja jest po naszej stronie...

Dobrze ze jest przynajmniej jedna osoba w BDPL, ktora zasluguje na szacunek ponieważ gdyby nie on to klótnia by trwala niewiadomo ile czasu.. Ewidetnie z wypowiedzi drachena widac, ze to niebyla moja wina i ze wasza gildia wcale nie jest taka dobra za jaka sie uwazacie..


http://img92.imageshack.us/img92/7762/abcdsg6.png
http://img92.imageshack.us/img92/abcdsg6.png/1/w433.png


http://rappelzcharacters.com/sig/custom/2792.png

Offline

#15 21-11-2008 23:44:39

slodka

Starszyzna plemienna

Skąd: wawa
Zarejestrowany: 01-05-2008
Posty: 114
Punktów :   

Re: My i BlackDragonsPL

Vell,

Vellela napisał:

Słodka,

Ty też nie czytałaś pełnych naszych wypowiedzi na forum BDPL? Wnioskuję, że nie, bo sama posługujesz się ich wycinkami wklejonymi przez Słoneczko. Zajrzyj na nasze forum, przeczytaj wiadomości i wtedy komentuj, a nie odnosisz się tylko ich małego fragmentu.

Jak już pisałam Twoje intencje we wcześniej cytowanej wypowiedzi naprawdę mnie nie interesują i gdybyś raczył przeczytać mojego posta ze zrozumieniem powyższe by się nie pojawiło


Vellela napisał:

Czy dla ciebie też jest bardziej istotny fragment „…super sprzęt R6 i evo3 pety…” niż ogólnie opisane zachowanie Waszego gracza? Tak samo jest dla Ciebie bardziej istotne to, że napisałem, że ma już R6 a ja tylko skromne 104 niż pojmowanie przez niego elementarnych kanonów postępowania? Jeżeli tak to nie mamy o czym rozmawiać.

Jeśli chcesz żebym ten fragment odebrała zgodnie z Twoimi intencjami to może rzucisz jakieś screeny a przynajmniej nick osoby, która dokonała tego tak haniebnego czynu, bo póki co rozprawiamy o hipotetycznej sytuacji (brak dowodów, brak oskarżenia).

Vellela napisał:

A propos Ty też jesteś kolejnym adwokatem Słoneczko, czy co? Sam się nie potrafi obronić?
Wiesz, w sumie to szczerze mówiąc też mnie to g. obchodzi.

Może nie zauważyłeś, ale Słoneczko akurat adwokata nie potrzebuje, zresztą jak pokazały ostatnie wydarzenia to raczej nie nam adwokat jest potrzebny

Vellela napisał:

Czy my wszczynamy dym? My rozpoczęliśmy ten wątek na Waszym forum? Czy na naszym forum sprawa z DTPL jest głównym sednem tematu, czy kwestia PK a regulamin BDPL. Słodka, nie przeceniaj naszego zainteresowania Wasza gildią. Aż takim majestatem od Was nie bije, żeby każdy smok wciąż mówił o Waszej gildii, myślał o Waszej gildii i pisał o Waszej gildii.

Wiesz, nie wiem czy zniżać się do takiego poziomu, żebym ten akapit mogła skomentować...
Natomiast jedno jest pewne dym, jak to szumnie nazwałeś został wszczęty przez niejakiego Konewke. (wasz GM widział stosowne screeny z całego zajścia)

Vellela napisał:

Proponuje stworzyć póki co jednoosobową listę graczy BDPL o zupełnym braku zaufania i wpisać na nią mnie. Osobiście podpisuje się pod tym pomysłem.

O chyba znowu za szybko czytałeś Mówiłam o liście wewnątrz BD, a nie sądzę, aby "starszyzna" na takiej liście widziała akurat Ciebie...

Vellela napisał:

P.S.
Nie studiowałem polonistki. Zdziwiłabyś się wielce gdybyś wiedziała jaki kierunek studiowałem i jak bardzo daleko mu do polonistyki. Niemniej jednak, dzięki, czuje się dowartościowany, skoro uznałaś moją polszczyznę na takim poziomie.

Fajnie, że mogłam poprawić Twoje samopoczucie, ale widzisz, znowu nie zrozumiałeś... Ale nie ważne...

Pozdrawiam
Słodka

Ostatnio edytowany przez slodka (21-11-2008 23:46:48)


http://rappelzcharacters.com/sig/dark/4621.png

Offline

Rappelz

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Golwg y Mynydd www.berlin-hotel.pl