Ogłoszenie

Witamy na forum gildii DarkTeamPL z serwera Undine. Gildia chwilowo jest w stanie spoczynku. Jeśli czujecie potrzebę jej reaktywacji – zapraszam do działu „Komentarze”. Gdy znajdą się osoby pragnące kontynuować grę pod sztandarem gildii - pewno nie będzie problemu z oddaniem jej sterów w chętne ręce ;)

#1 19-12-2010 23:05:10

 Marcin6PL

Wodzu

Skąd: ok. Gliwic
Zarejestrowany: 24-04-2007
Posty: 294
Punktów :   

Pety s1 - s5

chciałem zapytać czy to:

+5 rp +60% int, +60% matk
+5 yeti + 60% vit, + 60% pdef
+5 skell + 60% agility, + 60% atk speed
+5 orc + 30% vit + str, + 30% pdef + patk
+5 wolf + 60% agi, + 60% evasion
+5 octo see red pixie
+5 bp see red pixie
+5 sirem +30% wis + dex, +30% pacc + macc

jest ciągle aktualne, bo słyszałem że pet w pasku może dac max 30% danego stata.
I jeszcze jedno, który z petów (również wyższy tier) ma jakieś przydatne buffy dla maga? Bo zastanawiam się czy zostac przy RP ( z której jak narazie jestem najbardziej zadowolony bo bije bardzo szybko i mocno) czy kupić sobie coś nowego lepszego skoro ceny tak spadły i jest mnie stać


http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/marcinek6.png

Offline

 

#2 20-12-2010 08:34:51

 Sloneczko

Informator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 26-04-2007
Posty: 1188
Punktów :   

Re: Pety s1 - s5

Z tego co mi wiadomo to poruszasz kilka tematów:

1. 30% w pasku dotyczy nadchodzących zmian w E7.2 - będzie wtedy można ulepszać pasek i wsadzić w niego max 6 petów zamiast obecnego max 1. Żeby nie było to zbyt przegięte, to max bonusów, jakie można uzyskać do danego stata z petów w pasku w E7.2 to 30%.

2. to z +60% dla petów s5 jest w miarę aktualne, aczkolwiek nieczytelnie zapisane. Chodzi o to, że petom z czystym boostem (np tylko vit/pdef lub tylko str/patt) dochodzi +1 punkt procentowy na każdy stage, a petom z łamańcem (np orcowy vit/pdef+str/patt) dochodzi po 0,5 punktu procentowego. W rezultacie czysty pet T2 na s1 na 11% (yeti), łamaniec (orc) ma 5,5%, na s2 mają odpowiednio 12% i 6%. Te 60% wynikło zatem z tego, że zakładając, że pet startuje z 10% i otrzymuje 50% bonusu na S5 ktoś uznał, że będzie miał 60 (10+50) a w praktyce będzie miał 15%, czyli 2 s5 czyste pety T2 w E7.2 pozwolą na zmaksowanie bonusu do danego stata. Obecnie opisy skilli paskowych stageowanych petów są zbugowane i twierdzą, że dają jakieś staty z kosmosu, ale działa to jak opisałem.

3. na bufkach stageowanych petów się nie znam. O ile mi wiadomo to te bufki co były przeszły na self-buffy petów.


www.pajacyk.pl   http://www.habitat.pl/klikacz.php   www.okruszek.org.pl   www.polskieserce.pl   www.pustamiska.pl   
raz dziennie codziennie, nic nie kosztuje a pomaga innym

Offline

 
Rappelz

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
1BR 3BD, with Pool House Access HotĂŠis Batz-sur-Mer